Dava ve Anlaşmazlık Çözümü

icon

       Her türlü kanuni takibat ve davanın başlangıç aşamasında stratejik danışmanlık zorunludur. Dava öncesi risk analizi, maliyet ve masraf analizi ve sonuçlara yönelik öngörüler büyük önem teşkil etmektedir.

    Büromuz müvekkillerine taraf oldukları her türlü anlaşmazlığın çözümünde dava öncesinde, arabuluculuk ve uzlaşma talepleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekte; anlaşmazlık konusu ihtilafların sulh yolu ile çözümünde müvekkillerinin haklarını korumaktadır.

   Müvekkillerimizin taraf olduğu anlaşmazlıkların mahkemelere intikal etmesi durumunda, yerel ve uluslararası alanda danışmanlık yapar, destek sağlar ve anlaşmazlıkların çözümü için oluşan tüm platformlarda müvekkillerini temsil eder. Bu kapsamda ticari anlaşmazlıkları, şirketler hukuku, bankacılık, finans, sermaye piyasaları, icra & iflas, yeniden yapılandırma, gayrimenkul hukuku, dış ticaret hukuku, tüketici hakları, insan hakları ve tüm bu alanlarda yasa ihlallerinden kaynaklanacak bağlantılı ceza davalarında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir.

   Müvekkillerimizin sınır ötesi sorunlarında da, ilişkili olduğumuz uluslararası uzmanlardan destek alarak hizmet vermekteyiz. Büromuz dava ve anlaşmazlıkların çözümünde tarafların uzlaşmasını sağlamak konusundaki yapıcı ve uzman yaklaşımı ile ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermektedir.